Kars Proje Ofisi Kars Valiliği bünyesinde kurulmuş olup, Ofis de 6 uzman personel ile Avrupa Birliği Hibe Programları, SODES ve Diğer Yatırım Kurumları tarafından yürütülen projeler tek elde toplanması sağlanmıştır.

Anasayfa
2013 yılı SODES Başvuruları PDF Yazdır e-Posta

Kars Proje Ofisi


Değerli SODES faydalanıcıları ; 2013 yılı SODES (Sosyal Destek Programı ) başvurularının Nisan Ayı içerisinde açıklanması beklenmektedir.Bu zaman aralığında proje başvuru formlarında eksik görülen ve uygulama usul esaslarda sıkıntıya düşülen onularla ilgili bir teknik rapor hazırlanıp DPT ye sunulacaktır.Bu anlamda projenizde yazma ve uygulama sürecinde eksik gördüğünüz hususların tarafımıza 28 Şubat 2013 tarihine kadar mail olarak bildirmeniz faydanıza/faydamıza olacaktır.

İyi Çalışmalar Dileriz.

KARS SODES Proje Koordinasyon Ekibi

 
Sosyal Destek Programı (SODES) nedir? SODES’in amaçları nelerdir? SODES’e kimler başvurabilir? PDF Yazdır e-Posta

Sosyal Destek Programı (SODES) nedir?

İstihdam, sosyal içerme, kültür, sanat, spor alanlarında; göç, yoksulluk ve işsizlik gibi sorunlar ile değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan, yerel düzeyde hazırlanan ve uygulanan projelerden oluşan, il düzeyinde valiliklerin koordinasyonunda yürütülen, uygulama sürecinde yerel aktörlerin geniş bir biçimde yetkilendirildiği sosyal sorunlara kısa sürede karşılık vermeyi hedefleyen insan odaklı bir programdır.

 

 
SODES hangi illerde uygulanıyor? PDF Yazdır e-Posta

Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak,  Kars, Ardahan, Iğdır, Erzurum, Ağrı, Erzincan, Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Hakkari, Gümüşhane, Bayburt illerinde uygulanıyor.

 

Site İçi Arama

Anketler

SODES için verilen eğitimleri ne kadar etkin buluyorsunuz?
 

Sayaç

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

karsprojeofisi.com
karsprojeofisi.gov.tr